Akce pro veřejnost

 

11. března 2020 jsem odvezl své expediční auto do pražských Letňan na největší cestovatelský festival Kolem světa. Tam jsme ho vystavili ve vstupní hale a natočili u něj s pořadatelm festivalu Karlem Wolfem pozvánku (nejen) na mé promítání a autogramiádu 15.3. Čímž současně měla odstartovat celá sezona plná všech možných vystoupení, akcí a aktivit – cestovatelských, divadelních, psích, motivačních, firemních, charitativních…, makal jsem na tom společně se spolupracovníky celou zimu a v podstatě celé 4 roky od návratu z Thajska.

Druhý den mi Karel volal, ať si pro auto přijedu. Co bylo dál vám nemusím vykládat a bohužel proto nemůžete navštívit žádnou z mých akcí pro veřejnost. Navíc jsem se mezitím přestěhoval do divočiny polárního kruhu, protože jsem rozhodně nemínil jen čekat, ale naopak v duchu svého přesvědčení a přístupu jsem zničené živobytí (protože i knihy prodávám především na akcích) uchopil jako příležitost a tradičně se snažím problém přetavit v přínos.
Nicméně pro představu a také pro případ, na co třeba přece jen ještě někdy dojde, ale také protože některé aktivity převádím do online a digitální podoby, tak zde k nahlédnutí:

Zábavné divadelní představení

Rozdělené na 4 díly vám na svém Youtube kanálu zprostředkuji slavnostní premiéru, která s ohledem na výše uvedené bohužel byla i derniérou

A takto jsem ho prezentoval na svém webu před coronou: honzadrobny.cz/standup-s-promitanim
Stejně tak jsem prezentoval i další akce, ale v tom už nemá cenu se hrabat…, čo bolo to bolo, terazky som majorom 😉 (pro neznalé to je legendární hláška z Černých baronů)
Každopádně jestli někdy budou opět vhodné podmínky a měli byste případně zájem mě pozvat na nějakou vaší akci nebo k vám do firmy či něco se mnou podniknout, budu rád, když se mi ozvete…