Akce pro veřejnost

 

Až do lockdownu v březnu 2020 jsem pořádal nebo se účastnil celé řady různých akcí: cestovatelské, psí, charitativní, ezoterické, motivační, dětské, divadelní…, bohužel s tím doslova ze dne na den byl naprostý konec.

Poté jsem chvilku vyčkával (také ale mimo jiné natočil třeba pilotní díl k zamýšlenému TV seriálu „Fousáč a chlupáči po vlastech českých“, k vidění zde), ale když bylo jasné, že už není nač čekat, v duchu svých hesel „vždy je cesta“ a „z nevýhody výhoda“ jsem odjel se živit a také si plnit další životní sen do divočiny polárního kruhu na sever Švédska.

Po 13 měsících jsem se vrátil, v červenci 2021, ale do veřejných akcí jsem se ani nadále nehrnul. Čekal jsem na konec léta, i na říjnové volby. Kam se pohnou corona opatření, i celá země jako taková. Zda vůbec zůstanu v ČR a případně jaké budou podmínky, již i tak jsem přišel o mnoho peněz, času a energie.

Nabídky na účast už pomalu přijímám, ale sám zatím nic neorganizuji. Uvidíme.

Pro představu si můžete prohlédnout alespoň co bylo před lockdownem:

Zábavné divadelní představení:

Rozdělené na 4 díly vám na svém Youtube kanálu zprostředkuji slavnostní premiéru, která s ohledem na výše uvedené bohužel byla i derniérou

A takto jsem ho prezentoval na svém webu před coronou: honzadrobny.cz/standup-s-promitanim

Motivační / teambuilding (více zde)