Partnerství

Neziskové organizace, které podporuji – více na www.vzdyjecesta.cz

Kromě toho se podílím na řadě dalších projektů – charitativních, osvětových, zábavných, komerčních…, ideální je, když se vše transparentně a smysluplně doplňuje 🙂

Spolupracuji také s městy – např. v roce 2018 jsem několik měsíců trávil víkendy s promítacím stanem na náměstích po celé zemi. Vždy ve spolupráci s daným městem, se kterým jsme i pokaždé vybrali neziskovou organizaci coby příjemce 100% výtěžku ze vstupného, po celé tři dny. Celkem jsem navštívil 34 míst.

V neposlední řadě různé organizace podporuji i ve formě projektů, které se mnou či mými kolegy a partnery souvisejí – např. od klienta PR agentury, která mě zastupuje, firmy Jan Becher (za značku Pernod Ricard), získala organizace pro výcvik asistenčních psů Helppes 95.400,- Kč (rok 2018 = 53.000,- a v roce 2019 částku 42.400,- Kč).

Poslední aktivitou, do které jsem momentálně zapojený, je výstavba záchranné stanice s útulkem v egyptské Káhiře. Neskutečně zbídačení psi, často polití kyselinou nebo jinak týraní…

Komerční partneři:

Kdo mě jen trochu zná tak ví, že bych nikdy nikoho nepropagoval, za žádné prachy světa, kdybych produkty / služby sám nevyužíval a to že bych nikdy nedělal, kdybych o kvalitě nebyl přesvědčený. Nicméně má vděčnost jde výrazně dál, protože i naše spolupráce se nesou vysoce nad rámec partnerských smluv a plnění.

Když nastaly v březnu 2020 Covid restrikce, zničily moje živobytí postavené na veřejných akcích. Ale v duchu mých hesel „vždy je cesta“ a „z nevýhody výhoda“ jsem vyrazil i se smečkou adopťáků do divočiny polárního kruhu, kde jsme byli více než rok. Po návratu se mi příliš nechtělo do manažerského, ani městského prostředí, ale naopak jsem chtěl získat nové dovednosti / zkušenosti a tak jsem se živil na mém milovaném Kokořínsku rukama u firmu Rejlzsluzby.cz, která zajišťovala některé práce i pro firmu PRINTED.

Díky tomu jsem poznal i moc fajn majitele firmy, se kterými jsme občas družně pohovořili. Líbilo se jim, co a jak dělám, až se nakonec rozhodli mě finančně podpořit v mých činnostech. Velmi mi to pomohlo nejen v další cestě za polární kruh, s odjezdem v květnu 2022.

Miluju příběhy 🙂

A obdivuji, respektuji, i chovám v úctě lidi, kteří nezištně podporují, co považují za smysluplné.

DĚKUJI PŘEVELICE.

S firmou Traumapet jsem se rozhodl spolupracovat na základě vynikajících zkušeností s jejich zubní pastou a oral mastí se stříbrem, které zachránily jednomu z mých psů zuby. Pochopitelně společně s mým odhodláním, bojovností Sawíčka a odborností Mvdr. Tomáše Fichtela (Veterinární univerzitní klinika v Brně), který ho operoval a také uvedené preparáty vyvinul.
Sortiment ale mají mnohem širší, i na pokožku, oči, uši, proti parazitům…, přičemž podle neoficiálních informací prý výborně slouží i lidem. Tak uvidíme, protože hlavní těžiště naší spolupráce bude především v testování jejich výrobků, o což se na mých sociálních sítí budu pochopitelně dělit s veřejností. Včetně instruktážních videí, jak je používat a jak psy naučit, aby to pro ně nebyl žádný problém.

 

Smečku i mě různými preparáty dopuje Pangamin, což se hodí nejen v běžném životě, ale nyní na cestě a v nových, leckdy i náročných prostředích tím spíše. Kromě toho mi (nejen) díky jejich grafikovi s lecčíms pomohli a také nabídli pomoc v nečekaných nesnázích na poslední chvíli. A Martina, která to vše zpunktovala, je navíc nejen báječná kmoška, maminka, adoptivní panička nemocných zbídačených pejsků či slepiček z koncentráků apod., ale jezdí i s klauny na dětské onkologie či pořádá charitativní psí akci, píše knihy a mnoho dalšího. Z „volného času“ ještě provozuje velice užitečný web dovolena-se-psem.cz. Hluboce smekám!!! Díííky zlatá Marti..! 🙂

A to vše (ať už mobilní kino pro 30 osob až po komplet vybavení na cesty, od krmiva až po kancelářského křeslo, protože i na cestách hodně makám na ntb a s 9mm vyhřezlými plotýnkami je faaakt rozdíl, na čem celé dny a noci sedíte) mohu v pohodě odvézt díky úžasnému přívěsu z Centrumprivesu.cz. A stejně jako u ostatních dvou partnerů, i zde jsem vděčný za nesmírně vstřícný, laskavý, přátelský a profesionální přístup, navíc se všemi třemi partnery  také souzníme i lidsky. Velice děkuji milá Vladimíro Kozáková 🙂 (samozřejmě i panu Hartmanovi!)

 

Samozřejmě obrovské díky patří všem, kteří mě podpořili na začátku v rámci crowdfundigové sbírky na výrobu knihy a všem, kteří si ji zakoupili nebo navštívili má promítání atd. atd. atd.
Prostě všem, kteří mi věřili, věří, podporovali a podporují. A ještě budou..! 🙂

Pro představu  zde 2 příklady videoprezentace mých partnerů:

Chcete se také zapojit nebo být zapojeni, firemně či soukromě?
Nebo chcete mě / nás zapojit? Ozvěte se – spojovat příjemné s užitečným a propojovat různé, někdy i na první pohled zcela nesouvisející světy, ke vzájemné a ideálně všeobecnému prospěchu, to je moje..! 🙂