Partnerství

 

Neziskové organizace, které podporuji – více na www.vzdyjecesta.cz

Kromě toho se podílím na řadě dalších projektů – charitativních, osvětových, zábavných, komerčních…, ideální je, když se vše transparentně a smysluplně doplňuje 🙂

Spolupracuji také s městy – např. v roce 2018 jsem několik měsíců trávil víkendy s promítacím stanem na náměstích po celé zemi. Vždy ve spolupráci s daným městem, se kterým jsme i pokaždé vybrali neziskovou organizaci coby příjemce 100% výtěžku ze vstupného, po celé tři dny. Celkem jsem navštívil 34 míst.

V neposlední řadě různé organizace podporuji i ve formě projektů, které se mnou či mými kolegy a partnery souvisejí – např. od klienta PR agentury, která mě zastupuje, firmy Jan Becher (za značku Pernod Ricard), získala organizace pro výcvik asistenčních psů Helppes 95.400,- Kč (rok 2018 = 53.000,- a v roce 2019 částku 42.400,- Kč).

Poslední aktivitou, do které jsem momentálně zapojený, je výstavba záchranné stanice s útulkem v egyptské Káhiře. Neskutečně zbídačení psi, často polití kyselinou nebo jinak týraní…

Komerční partneři:

Kdo mě jen trochu zná tak ví, že bych nikdy nikoho nepropagoval, za žádné prachy světa, kdybych produkty / služby sám nevyužíval a to že bych nikdy nedělal, kdybych o kvalitě nebyl přesvědčený. Nicméně má vděčnost jde výrazně dál, protože i naše spolupráce se nesou vysoce nad rámec partnerských smluv a plnění.

Sokol Falco nás již od roku 2017 všelijak podporuje a opěvoval jsem je veřejně několikrát. V červnu 2019 jsme vyrazili s necelými 600kg krmiva od nich po Evropě, takže má smečka, přestože na cestách, v nejmenším nestrádala, protože jejich konzervy se 100% masem nám to umožňují (i granule a rýže na doplnění + ňaminy jako sušené dršťky, játra, plíce). Máme tak vždy k dispozci zvěřinu, lososy, pstruhy, kachničku, kuřátka, srdíčka, rypáčky, ale i sušené dršťky, plíce, játra, šproty… a vůbec vše, co potomkové vlka potřebují.
V červnu 2020 jsme vyrazili s půl tunou krmiva na Daleký Sever, přičemž na podzim nám spedicí poslali další tunu, kterou jsme si v rámci vyvednutí kameramana/fotografa na letišti vyzvedli na jihu Švédska. I s cestou zpět jsme tak ujeli 3.000 km – no uznejte, to je více než pádný důkaz kvality, když pro to jedete takový kus, ne? 😉 Navíc jsme tím i společně jasně ukázali, že opravdu Vždy je cesta a ani corona není překážkou, když se opravdu chce!
Děkuju moc za vše milí Sokolíci

Smečku i mě různými preparáty dopuje Pangamin, což se hodí nejen v běžném životě, ale nyní na cestě a v nových, leckdy i náročných prostředích tím spíše. Kromě toho mi (nejen) díky jejich grafikovi s lecčíms pomohli a také nabídli pomoc v nečekaných nesnázích na poslední chvíli. A Martina, která to vše zpunktovala, je navíc nejen báječná kmoška, maminka, adoptivní panička nemocných zbídačených pejsků či slepiček z koncentráků apod., ale jezdí i s klauny na dětské onkologie či pořádá charitativní psí akci, píše knihy a mnoho dalšího. Z „volného času“ ještě provozuje velice užitečný web dovolena-se-psem.cz. Hluboce smekám!!! Díííky zlatá Marti..! 🙂

A to vše (ať už mobilní kino pro 30 osob až po komplet vybavení na cesty, od krmiva až po kancelářského křeslo, protože i na cestách hodně makám na ntb a s 9mm vyhřezlými plotýnkami je faaakt rozdíl, na čem celé dny a noci sedíte) mohu v pohodě odvézt díky úžasnému přívěsu z Centrumprivesu.cz. A stejně jako u ostatních dvou partnerů, i zde jsem vděčný za nesmírně vstřícný, laskavý, přátelský a profesionální přístup, navíc se všemi třemi partnery  také souzníme i lidsky. Velice děkuji milá Vladimíro Kozáková 🙂 (samozřejmě i panu Hartmanovi!)

 

S majitelem pensionu se znám více jak 20 let, je mým hodně dobrým kamarádem a v mnohém vzorem.
Svůj podnik i personál vede jako poctivý, šikovný, pracovitý, vstřícný a všestranný profesionál.
K pensionu náleží i bazén a menší, velice útulný kemp, z velké části ve stínu stromů a s potůčkem.

Rudník je bránou do Krkonoš, takže se pension ideálně hodí i pro milovníky zimních sportů, turistiky či horských kol 🙂

 

Děkuji za informování o některých mých veřejných akcích

 

Samozřejmě obrovské díky patří všem, kteří mě podpořili na začátku v rámci crowdfundigové sbírky na výrobu knihy a všem, kteří si ji zakoupili nebo navštívili má promítání atd. atd. atd.
Prostě všem, kteří mi věřili, věří, podporovali a podporují. A ještě budou..! 🙂

Pro představu  zde 2 příklady videoprezentace mých partnerů:

A zde pro mého druhého partnera: SOKOL FALCO

Chcete se také zapojit nebo být zapojeni, firemně či soukromě?
Nebo chcete mě / nás zapojit? Ozvěte se – spojovat příjemné s užitečným a propojovat různé, někdy i na první pohled zcela nesouvisející světy, ke vzájemné a ideálně všeobecnému prospěchu, to je moje..! 🙂