Reference

Kdybych sem vložil můj kompletní životopis, tedy úplný seznam všech pracovních pozic a činností, které jsem kdy vykonával, někdo by mě možná nazval Ferdou Mravencem, Baronem Prášilem, Cimrmanem či prostě kecalem nebo bláznem 😉 I proto zde plně postačí stručný výčet mých hlavních aktivit, mezi které bezesporu patřila:

Eventová činnost – zejména firemní akce, teambuildingy, oslavy, ale i svatby, narozeninové party atd.

Gastronomie, kterou jsem vystudoval – První soukromou hotelovou školu v Praze. Pracoval jsem v podstatě na všech pozicích, od kuchaře přes číšníka, barmana, manažera areálu i provozovatele restaurace, ale i na myčce nádobí.

Motorismus (zejména rychlé stroje, dvou i čtyřstopé), pracoval jsem například na pozici vedoucího marketingu a zástupce šéfredaktora Českých motocyklových novin, testoval motorky, zastupoval jezdce, organizoval závody a exhibiční vystoupení včetně Mistrovství Evropy ve stuntridingu. Živil jsem se i prodejem nebo pronájmem vozů, včetně supersportů, u nichž jsem  fungoval i jako instruktážní a zážitkový pilot.

Realitní činnost – hlavně developerské projekty či zahraniční realitka v hlavním městě a rekreační objekty včetně rekonstrukcí, ale okrajově i výstavby, pro holandskou klientelu v Krkonoších.

Charitativní činnost – mnoho let jsem pomáhal hlavně dětem z dětských domovů, ale i vážně nemocným, vzácně i umírajícím dětem. Ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem jsem pořádal benefiční koncert Bona Mente – Dobrý úmysl v přímém přenosu na TV Barrandov, za laskavé účasti předních hvězd naší hudební scény a s módní přehlídkou.

Pomáhal jsem hodně i opuštěným nebo týraným psům, ale zvířatům obecně, nicméně to spíše příležitostně, nikoli pravidelně či koncepčně, to až poslední dobou (a také mám ve své čtyřčlenné smečce tři zachráněnce).

Zdůrazňuji, že nejsem žádným ctnostníkem (právě naopak, bohužel!), ale veškeré tyto aktivity jsem vždy dělal a dělám ze zištných důvodů – mě to posouvá, mě to obohacuje, mě to rozvíjí, mě to dělá dobře. Hodně se při tom učím, seznamuji se zajímavými a úctyhodnými lidmi atd. Baví mě to, těší a naplňuje. A jak také s oblibou říkávám, stejně jako moje oblíbená postava Charlie ze sitcomu Dva a půl chlapa, dělám to i proto, aby si na mě jednou v pekle aspoň namazali vidle 😉

Také můžete nahlédnout na www.vzdyjecesta.cz do sekce Média, kde jsou se mnou různé rozhovory, televizní reportáže, rozhlasová vysílání atd.

Narozený ve znamení Draka s prvkem Ohně, v roce 1976, v Praze.

 

 

Za svůj domov ale považuje milované Kokořínsko a žil nejen různě po republice, ale i ve Velké Británii, Peru či Thajsku.

Pár namátkou vybraných ohlasů na mou činnost (starší reakce, na různé mé činnosti, i od firem či neziskovek, nemám uložené nebo bych je musel složitě dohledávat, věřím ale že těchto pár příkladů pro představu postačí 🙂 )