Zábavné představení

 

Zábavný (nejen) cestovatelský stand-up s promítáním „Chlap bídná Nádoba hříšná“

Spisovatel, dobrodruh a cestovatel Honza Drobný po úspěšném vyprodání prvního nákladu knihy VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty, přichází s novým formátem svých veřejných vystoupení. První zábavně poučný cestopisný stand-up s názvem Chlap Bídná-Nádoba hříšná se uskutečnil v rámci vyprodané premiéry v pražském Divadle U Hasičů. Myšlenka na toto představení vznikla spontánně a na základě reakcí či spíše přání lidí, stejně jako již vydaná kniha.

Stand-up s promítáním je plný životních okamžiků, kuriozníchch situací, dobrodružství, srandy i skrytých poselství představuje příběh o schopnosti i ve složitých situacích nahlížet na věci z různých úhlů a neztrácet humor, klid a rozvahu.

Jedná se o přirozený přerod z původního standardního promítání fotek a videí z cest, které společně s nezaměnitelným stylem Honzova vyprávění a úžasné atmosféře v publiku, se postupně proměnilo spíše v představení. Honza se tedy rozhodl tyto svá vystoupení pojmout také jako zábavně poučný stand-up s promítáním a nazvat ho tak, jak říká sám sobě, když ho někdo příliš chválí: Chlap bídná, nádoba hříšná.
Mnoho historek až neskutečných situací z dopravních prostředků, setkání s potomky Inků v rodných vískách nebo naopak městských slamech či s buddhistickými mnichy, stejně tak s losy, tuleni, opicemi a především jeho věrným psím parťákem Tekym – pitbullem, kterého se už jako hendikepovaného ujal a který s nim žil mimo jiné v Peru, Thajsku, ale také mezi koňmi na statku Vaška Vydry, kde je dnes pochovaný.
Honza však postupně zachránil další psí duše, takže dnes po naší vlasti i Evropou cestuje se čtyřčlennou psí smečkou, která se stala atrakcí nejen před cirkusem v Rakousku.
Příběh s podtitulem „nejen o překonávání překážek a hledání cesty“ je kromě mnoha jiného o trochu jiném cestování se 600 kg krmení pro psí bandu, ale i vyprávění o nádherné přírodě a tradicích či srovnávání kultur – to vše a ještě mnohé více za doprovodu autentických fotografií a videí promítaných na plátně vám Honza s humorem či naopak s hlubším zamyšlením představí v divadlech a kulturních domech naší nádherné stoleté vlasti. 
Na všechny se těší dnes již nalezený bílý muž s celou svou psí bandou – Tekýskovou reinkarnací sibiřským huskym Sawadee a zachráněnci: voříškem Číro, brazilskou filou kříženou s labradorem Refi a staffordkou Meggie. (www.vzdyjecesta.cz)

 Vstupenky na stand-up CHLAP BÍDNÁ – NÁDOBA HŘÍŠNÁ, moravskou premiéru v brněnském KD Rubín, jejíž celý výtěžek Honza věnuje na psí hospic Dejte nám šanci v Bukovince, je možné zakoupit online.

 

Pár ohlasů diváků pro představu:

 


Reportáž v Top Star, TV Prima:

https://www.facebook.com/TOPSTAR/videos/1089218341466566/UzpfSTEwMDAwMjA5OTM0MDgzNDoyNjI1OTczNTQ0MTQ5MjY1/?comment_id=2626130097466943&notif_id=1572422855096595&notif_t=feedback_reaction_generic


A online článek o představení, jeden za všechny:

https://nasregion.cz/vsechny-regiony/o-peru-a-thajsku-az-na-dren-cestovatel-honza-drobny-nezna-prekazku-kterou-by-neprekonal

 Kalendář akcí

V případě zájmu můžete představení objednat na: manager@honzadrobny.cz