Videopořady

Pravidelně nepravidelné informační videonewslettery (i v textové formě):
„Zprávy z bojiště“ – reporty z našeho života (jakože život je boj, ale nemusí být, právě naopak!) s aktualitami o chystaných aktivitách. Zábavnou formou a tradičně i s přidanou hodnotou, aby pořad lidi nejen informoval a obohacoval, ale také pobavil 🙂

Během cest po republice v roce 2020 budu natáčet mou psí bandu na rozličných zajímavých místech naší vlasti a pořízené záběry společně s profesionály vyrobíme tak, aby vznikl zábavně edukativní pořad s názvem „Se čtyřmi chlupáčci poznáváme vlasti české“.
Rozhodně nepůjde o psí pořad, moji čtyřznozí společníci budou pouze nevšedními průvodci jednotlivými díly 🙂

V rámci již zmíněné knihy vznikl nejen uvedený web, ale také Youtube kanál „Vždy je cesta“, který pochopitelně budu ještě výrazně doplňovat:
https://www.youtube.com/channel/UC7nGFYuVjqb_F3ItGm-CxfQ

Současně spustím ještě doplňkový kanál „Vždy je cesta – videa ke knize“, tedy jakési bonusové videa s označením příslušných kapitol z knihy.

Jelikož stále více narůstá obliba a tím i poptávka videí mé psí smečky, ale i se obrovsky množí různé dotazy a prosby ohledně výchovy, stravy, ošetřování apod., díky čemuž se zejména z mého soukromého Facebookového profilu díky tomu trochu stala jakási psí televize a poradna. Což jednak nechci, protože se naopak ze škatulky „pejskař“ chci trochu vymanit (protože zdaleka nedělám a nepředstavuji jen to), ale také s ohledem na ne-pejskařské příznivce či FB přátele. Proto jsem se rozhodl založit Čokl TV 🙂
Videokanál se zábavnými, i edukativními a poradenskými psími příspěvky (ovšem jak bývá u mě zvykem, s přínosem zdaleka nejen pro pejskaře).

 

„Chlupáči, fousáči a kočovníci“ – záběry cesty do Mongolska a ze života v této přenádherné zemi, více v sekci „Expedice„.