Zážitkové služby

 

V POHÁDKOVÉM KOKOŘÍNSKU NEBO UPROSTŘED DECHBEROUCÍ DIVOČINY POLÁRNÍHO KRUHU

V milovaném Máchově kraji vám třeba ukážu přenádherná místa zcela mimo tradiční turistické trasy, zajedeme na rodinnou farmu, kde si nakoupíte domácí poctivé ňaminy nebo vám umožním svézt se pořádným traktorem, kombajnem, legendární Tatrovkou či si zkusit práci s bagrem.

Můžeme se domluvit i na promítání nebo na řadě dalších večerních aktivit, nejen v tomto směru jsem velmi kreativní 😉

 

V divočině Dalekého Severu se mnou vyzkoušíte skutečný život bez všech civilizačních berlí, omezení a deformací. Skutečný život.

A také poznáte, jaké to doopravdy je spoléhat jen na své ruce, nohy a hlavu.

Můžeme navštívit tábořiště Sámů i s jejich soby. Nebo půjdeme na lov losa, tetřeva či rybařit – v létě na lodi, v zimě sněžným skútrem dírou v ledu.
Cokoli ulovíme nebo nakoupíme, si pod mým vedením (nebo pouze mnou) i připravíme, až se nám budou dělat boule za ušima – za to ručím! 😉

(i po světě si lidé doslova zamilovali mou kuchyni, ve Švédsku mi dokonce říkají „5 star cock“, což v jejich řeči je pětihvězdičkový kuchař, v angličtině to má ale zcela jiný význam, těžko říct tedy jak to vlastně myslí 🙂🙂🙂)

A až vyzkoušíte posezení ve finské kotě nebo menší dýchánek v sauně (jak je na severu zvykem), s výhledem na všechnu tu pohádku kolem, budete doslova v sedmém nebi.
Stejně tak až uvidíte ta nekonečná množství obrovských hub nebo borůvek apod., o svezení se psím spřežením (zejména v kombinace s přenocováním v divočině) ani nemluvě.
Pro ještě náročnější zájemce umím zařídit i let vrtulníkem nad pustinou, účast na místních (i rodinných) tradičních slavnostech a mnoho dalšího.

Polární záře je tím nejkrásnějším, co jsem po celém světě během svého života viděl.

A osvojit si alespoň základy přežití se může hodit v každé době, ale v současné velmi nejisté, plné různých zásadních hrozeb, to může být více než klíčové.

Nejsem cestovka ani jiná obdobná hromadná firma s katalogovými službami a ceníkem.
Se skutečně velmi vážnými seriózními zájemci se velmi rád na všem domluvím osobně a nabídku vypracuji podle vašich přání na klíč.

Kontaktujte mě prosím na me@honzadrobny.cz