Zážitkové služby

 

V divočině Dalekého Severu se mnou vyzkoušíte skutečný život bez všech civilizačních berlí, omezení a deformací. Skutečný život.

A také poznáte, jaké to doopravdy je spoléhat jen na své ruce, nohy a hlavu.

Můžeme navštívit tábořiště Sámů i s jejich soby. Nebo půjdeme na lov losa, tetřeva či rybařit – v létě na lodi, v zimě sněžným skútrem dírou v ledu.
Cokoli ulovíme nebo nakoupíme, si pod mým vedením (nebo pouze mnou) i připravíme, až se nám budou dělat boule za ušima – za to ručím! 😉

(i po světě si lidé doslova zamilovali mou kuchyni, ve Švédsku mi dokonce říkají „5 star cock“, což v jejich řeči je pětihvězdičkový kuchař, v angličtině to má ale zcela jiný význam, těžko říct tedy jak to vlastně myslí 🙂🙂🙂)

A až vyzkoušíte posezení ve finské kotě nebo menší dýchánek v sauně (jak je na severu zvykem), s výhledem na všechnu tu pohádku kolem, budete doslova v sedmém nebi.
Stejně tak až uvidíte ta nekonečná množství obrovských hub nebo borůvek apod., o svezení se psím spřežením (zejména v kombinace s přenocováním v divočině) ani nemluvě.
Pro ještě náročnější zájemce umím zařídit i let vrtulníkem nad pustinou, účast na místních (i rodinných) tradičních slavnostech a mnoho dalšího.

Polární záře je tím nejkrásnějším, co jsem po celém světě během svého života viděl.

A osvojit si alespoň základy přežití se může hodit v každé době, ale v současné velmi nejisté, plné různých zásadních hrozeb, to může být více než klíčové.

Nejsem cestovka ani jiná obdobná hromadná firma s katalogovými službami a ceníkem.
Se skutečně velmi vážnými seriózními zájemci se velmi rád na všem domluvím osobně a nabídku vypracuji podle vašich přání na klíč.

Kontaktujte mě prosím na me@honzadrobny.cz