Knihy

 

Více jak ROK DÍKŮ nejen CORONĚ

15 měsíců (3 ČR, 12 Daleký Sever) pandemie ve zcela jiném světle.
Z pohádkového Kokořínska do dechberoucí divočiny polárního kruhu.
S jedním bláznem a jeho smečkou psích zachráněnců.
Formát A4, křídový papír, 1.000 (!!)  barevných fotografií + text.

Velkolepá kniha plná dobrodružství, zajímavostí, srandy, nádhery, romantiky, inspirace, motivace, pohádkové přírody a šťastných, původně nešťastných tvorů  🙂

Znám případ, kdy někomu zničila život výhra Jackpotu ve Sportce. A jinému naopak učinila život šťastným ztráta nohy (náš nejúspěšnější paralympionik Jiří Ježek). Někdo sám pomalu zemře, když ztratí blízkého, jiné to naopak nakopne žít i za ty, o které přišli…, v podstatě i z lásky a úcty k nim. Každá mince má totiž dvě strany. KAŽDÁ.
A mám za to, že té odvrácené od té doby co vypukla corona mají všichni opravdu dost…, proto bych rád ukázal i opak.

Pomozte mi vyslat do světa jinou energii a úhel pohledu na corona dobu, než jak bezútěšně nás více jak rok bombardují média, politici a sociální sítě.
Současně mi tím pomůžete i v realizaci dalších projektů.

Poté, co mi corona opatření zničila živobytí postaveném na veřejných akcích, mi naopak přeprodejní kampaň na novou knihu zcela zazdila jejich rozvolnění, kvůli kterým na začátku léta 2020 lidi skoro nic jiného nezajímalo…, následně ještě přišlo tornádo na Moravě a tak jsem to odpískal. Nicméně dříve či později uskutečním druhý pokus, takže máte-li zájem, zde je ke knize více info:

https://www.startovac.cz/projekty/vice-jak-rok-diku-nejen-corone-velkolepa-kniha/

(Přihlaste se k odběru newsletteru zde a pak vám nic neunikne nebo mi napište na me@honzadrobny.cz a dám vám vědět, až přijde čas).

Moje předešlá kniha:

VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty,

s podtitulem „příběh (nejen) o překonávání překážek a hledání cesty“, včetně její audioverze s hlasem Vaška Vydry, i E-knihy a chystaných dalších verzí, najdete zde: http://vzdyjecesta.cz